Stanowisko
1 525 000 PLN / 12 708,33 PLN/m2
120 m2 / 3 pok.
 
 
 
Numer oferty:1387/1544/ODS
Rynek:Wtórny
Powierzchnia działki:59 827 m2
Powierzchnia użytkowa:80 m2
Rok budowy:1930
Liczba pokoi:3
Stan budynku:Dobry
Typ domu:Wolnostojący
Prąd:Tak
Rodzaj ogrzewania:Piec
Ogród:Tak
 
 
 
 
 
 

OPIS

Na sprzedaż przepięknie położony, w sercu Puszczy Augustowskiej, uroczy drewniany domek został zbudowany w latach 20-tych poprzedniego wieku, na zadbanej działce wśród lasów i łąk. Dom wykonany z drewna na podmurówce. Wewnątrz 3 pokoje z widną i przestronną kuchnią oraz werandą. Istnieje możliwość zagospodarowania poddasza.

Największą atrakcją nieruchomości jest prześliczna rzeka Marycha , która płynąc przez posiadłość sprawia, że można przenieść się w świat dzikiej, nieokrzesane puszczańskiej Natury. Woda rzeki o zapachu tataraku i błotnej mięty, pozostawia na długo w Nas niesamowite wrażenia spokoju i odpoczynku … w dzisiejszych czasach - to bezcenne … Linia brzegowa rzeki ma ok. 300 m.

Siedlisko posiada także zadbane 1,5 ha gruntów ornych oraz ponad 4 ha lasu w wieku ok. 90, 50 i 20 lat. Cały las sadzony był według dokumentacji leśnej. Na terenie Siedliska znajduje się Pomnik Przyrody - dwustuletnia Lipa „Eliza” , która jest niewątpliwie ozdobą tego miejsca.
Oprócz tego znajduje się tam szkółka grzybów (borowik, kurka i inne). Najważniejszym atutem nieruchomości jest jej położenie wśród przyrody nieskalanej cywilizacją.

Dodatkowo są to tereny graniczne z Litwą bardzo ciekawe turystycznie i rekreacyjnie! Cisza, spokój, pełny relaks - tu znajdziesz to wszystko! Polecamy!
 
Stanowisko / 120 m2
1 525 000 PLN / 12 708,33 PLN/m2
Dostępne w okolicy:Rzeka, Las
Droga dojazdowa:Żwirowa
Widok na:Rzeka, Las
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:


nr licencji: 1234

wk@kudraszew.pl
tel.: +48 601 53 56 00

 
 
* Pola obowiązkowe
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Obrotu Nieruchomościami NORD dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.