Augustów / Nadrzeczna
1 990 000 PLN / 7 022,12 PLN/m2
283.39 m2 / 5 pok.
 
 
 
Numer oferty:1385/1544/ODS
Rynek:Wtórny
Powierzchnia działki:1 827 m2
Powierzchnia użytkowa:188,79 m2
Rok budowy:2021
Liczba pięter:1
Liczba pokoi:5
Stan budynku:W budowie
Typ domu:Wolnostojący
Prąd:Tak
Rodzaj ogrzewania:CO własne
Pomieszczenie gospodarcze:Tak
Ogród:Tak
Garaż/Miejsca parkingowe:Tak
 
 
 
 
 
 

OPIS

Przedstawiamy atrakcyjną nieruchomość, w wyjątkowej lokalizacji, 75 metrów od brzegu rzeki Netty, 200 metrów od przystani, w niewielkiej odległości od centrum miasta, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Działka o pow. 1827 mkw zabudowana luksusowym domem jednorodzinnym o powierzchni całkowitej, oraz powierzchni użytkowej zgodnie z projektem Dom w Dabecjach, firmy Archon. Dom na parterze mieścił będzie między innymi salon z antresolą, kuchnię z jadalnią, dwa pokoje, dwie łazienki, garderobę oraz pomieszczenia gospodarcze: kotłownia, spiżarnia. Jedyną modyfikacją projektu jest dodanie części garażowej, dzięki której na piętrze zyskujemy miejsce na dwa pokoje oraz strych. Ściany wykonane z betonu komórkowego Solbet 500. Fundament posadowiony został na 31 studniach, zalanych wzmacnianym betonem. Budowa jest w ciągłej realizacji, na dzień dzisiejszy budynek jest w stanie surowym otwartym w pełni zadaszonym.

Na nieruchomości znajduje się domek gościnny posadowiony na 8 studniach. Domek został w pełni wykończony, gotowy do zamieszkania oraz budynek rekreacyjny, przeznaczony np. jako miejsce do grillowania czy sauna. Do wszystkich budynków doprowadzone zostały media tj.: instalacja wodociągowa, kanalizacyjna, prąd oraz światłowód.
 
Augustów / 283.39 m2
Nadrzeczna
1 990 000 PLN / 7 022,12 PLN/m2
Droga dojazdowa:Asfaltowa
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:


katarzyna.dytkowska@kudraszew.pl
tel.: +48 508 57 68 65

 
 
* Pola obowiązkowe
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Obrotu Nieruchomościami NORD dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.