Łupki
649 000 PLN / 1 622,50 PLN/m2
400 m2 / 6 pok.
 
 
 
Numer oferty:1404/1544/ODS
Rynek:Wtórny
Powierzchnia działki:1 100 m2
Powierzchnia użytkowa:350 m2
Rok budowy:1992
Liczba pokoi:6
Stan budynku:Do wykończenia
Typ domu:Wolnostojący
Liczba tarasów:1
 
 
 
 
 
 

OPIS

Na sprzedaż dom na szlaku Wielkich Jezior. Nieruchomość położona 5 km od Pisza w miejscowości Łupki w pobliżu Jeziora Roś.

W skład nieruchomości wchodzi dom mieszkalny o powierzchni 400 m2 oraz wolnostojący garaż, położone na działce o powierzchni 1100 m2. W roku 2008 przeprowadzono kapitalny remont obejmujący: wymianę dachu i orynnowania firmy RUUKI, okien (plastikowe, dwustronnie okleinowane), centralnego ogrzewania i instalacji wodnej (wymiana instalacji na miedzianą, nowy ekonomiczny piec na ekogroszek), docieplenie wraz z elewacją. W środku zostały wymienione tynki i położono nowe gładzie szpachlowe. Przeprowadzono renowację parkietów. Większa część domu jest wykończona, natomiast pozostała część jest w stanie deweloperskim. Działka w całości ogrodzona płotem murowanym, z kutymi przęsłami. Podjazd i alejki ułożone kostką granitową. Działka zadbana z dobrze utrzymaną zielenią. Pod trawnikami położono siatkę ochronną przed kretami.

Nieruchomość usytuowana na skraju Puszczy Piskiej - 30 m od lasu, ok. 100m do Jeziora Roś drogą wewnętrzną (linia brzegowa - dno twarde, piaszczyste).
Cudowne miejsce czeka na nowego właściciela!
 
Łupki / 400 m2
649 000 PLN / 1 622,50 PLN/m2
Droga dojazdowa:Asfaltowa
Widok na:Jezioro
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:


katarzyna.dytkowska@kudraszew.pl
tel.: +48 508 57 68 65

 
 
* Pola obowiązkowe
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Obrotu Nieruchomościami NORD dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.