Czarna Białostocka
5 500 000 PLN / 1 250,85 PLN/m2
4397 m2 / 16 pok.
 
 
 
Numer oferty:133/1544/OOS
Rynek:Wtórny
Powierzchnia działki:19 398 m2
Przeznaczenie (obiekt):Przemysłowo/Produkcyjne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt):Biurowe, Magazynowe, Handlowo/Usługowe
Liczba pięter:2
Rodzaj budynku:Biurowo-handlowy
Typ hali:Murowana
Rok budowy:1978
Prąd:Tak
Zaplecze socjalne:Tak
 
 
 
 
 
 

OPIS

SUPER CENA !!! Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni gruntu 19 398 m2 w miejscowości Czarna Białostocka, województwo Podlaskie.
Około 15 km od Białegostoku, 20 km od Sokółki. Niecałe 40 km dzieli od granicy z Białorusią oraz 140 km od granicy z Litwą. Teren zabudowany budynkami o charakterze produkcyjno-magazynowym o łącznej powierzchni 4397 m2, z czego 688 m2 stanowi obiekt biurowo-socjalny, a 3709 m2 stanowią powierzchnie przemysłowe. Wysokość obiektów przemysłowych to 3,7 m i 6 m. W 2018 roku ok 3200 m2 powierzchni obiektów przeszła kapitalny remont oraz termomodernizację.
1. Na obiekcie biurowo-socjalnym z zewnątrz wykonano ocieplenie ścian, ocieplono stropodach wełną granulowaną wraz z nowym pokryciem papą termozgrzewalną. Dodano okna drewniane i plastikowe z pakietem 3-szybowym oraz drzwi wejściowe aluminiowe ze szklanym zadaszeniem. Wykonane zostały również dodatkowe prace t.j.: budowa nowego chodnik przy budynku, nowe oświetlenie zewnętrzne, wszelkie obróbki blacharskie oraz montaż nowych rynien plastikowych i rur spustowych. Wnętrze budynku przeszło równie wiele prac. Wylano nowe posadzki ocieplone styrodurem, wymieniono całą instalację CO ( nowy kocioł firmy Brötje), instalację wodną, elektryczną oraz alarmową. Pomieszczenia na nowo wyszpachlowano, sufity podwieszane. Kapitalny remont przeszły również łazienki, gabinet oraz korytarz i schody (granit).
2. Budynek produkcyjny podobnie jak poprzedni ocieplono styropianem, dach ocieplony styropapą wraz z dodatkową warstwą papy termozgrzewalnej. Nowa stolarka okienna - drewniana jednoramowa, brama segmentowa. Nowe orynnowanie i obróbki blacharskie. Wewnątrz budynku wykonano posadzkę przemysłową niepylną, tynki wewnętrzne maszynowe, wewnętrzne oraz zewnętrzne parapety, oświetlenie LED.
3. Magazyn z dachem dwuspadowym. nowe pokrycie dachowe blachą trapezową wraz z dociepleniem styropianem, ocieplenie budynku, obróbki blacharskie, nowe oświetlenie LED, nowa stolarka okienna plastikowa
Posesja ogrodzona, uzbrojona w miejską sieć wodociągową oraz kanalizacyjną. Instalacja elektryczna podłączona została do własnej trafostacji o mocy 400 kW, dodatkowo na terenie znajdują się dwa hydranty wewnętrzne ppoż. Teren nieruchomości objęty został planem zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie terenu oznaczone symbolem P2, tj. produkcyjne i magazynowo-składowe. Zgodnie z planem istnieje możliwość rozbudowy budynków o dodatkowe 8700 m2.
Dogodna lokalizacja, wśród zabudowy przemysłowej, nieutrudniony dojazd dla TIR-ów z obud stron posesji, zarówno od ul. Parkowej jak i ul. Kościelnej. W pobliżu stacja PKP. Dodatkowym atutem jest bliskość terminalu przeładunkowego znajdującego się w Sokółce (20km), szerokie tory w standardzie wschodnim umożliwiają transporty w kierunku Rosji, Białorusi, Ukrainy itp.

CENA: 5 500 000 ZŁ + podatek VAT 23%.

Nowy nabywca zwolniony jest z opłaty podatków od nieruchomości przez okres 2 lat, co reguluje uchwała Rady Miejskiej Czarna Białostocka, ponadto nowemu przedsiębiorcy przysługiwać będzie ulga podatkowa (podatek PIT i CIT), nawet do 70% od poniesionych nakładów w związku z państwowym programem wspierania nowych inwestycji. Możliwe jest uzyskanie dodatkowych grantów oraz dofinansować dla nowych inwestorów.
 
Czarna Białostocka / 4397 m2
5 500 000 PLN / 1 250,85 PLN/m2
Droga dojazdowa:Asfaltowa
Dojazd dla TIRów:Tak
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:


nr licencji: 1234

wk@kudraszew.pl
tel.: +48 601 53 56 00

 
 
* Pola obowiązkowe
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agencja Obrotu Nieruchomościami NORD dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.